Man labai svarbu, kad žmonės liktų patenkinti mano darbu ir fotosesijų rezultatais.

Gražūs klientų atsiliepimai – pats didžiausias įvertinimas! 

Turėjome jau ne vieną fotosesiją su Viktorija, manau, kad turėsim ir daugiau, nes esam labai patenkinti fotosesijų rezultatu, jaučiamės atradę  „savo“ fotografę :) Pačios fotosesijos ypatingos savo natūralumu, be perspaustų pozavimų ir šalia esančio fotografo buvimo jautimo. Viktorija tiesiog profesionaliai įamžina gražiausias ir natūraliausias akimirkas. Ačiū!

Jurga

Viktorijos nuoširdumas ir ramybė kuria jaukią fotosesijos atmosferą. Jautiesi savas, o tai ypatingai svarbu, netenka įsitempti, viskas tiesiog vyksta savaime. Labai vertinu jos gebėjimą pagauti tinkamą kadrą, kai pati net nebūčiau pagalvojusi, kiek grožio ir vertės gali būti būtent toje akimirkoje. Labiausiai mėgstu įamžinti šeimos kasdienybę, be papuošimų ir netikrumo, todėl labai džiaugiuosi, kad radau Viktoriją, kurios buvimas šalia visiškai netrikdo, o tik padeda suprasti, kiek grožio turi įprasti dienos ritualai, vaikų siautulys, savi namai..

Laura

Viktorija fotografavo dviejų mano knygų pristatymus, kuriuose viskas sukosi taip greitai, kad pats mintyse nespėjau fiksuoti. Todėl labai džiaugiuosi, kad ji ten buvo ir akimirkas įamžino įvairiapusiškai bei jaukiai, o nuotraukas atsiuntė greitai ir kruopščiai suredagavusi.
Viktorija yra šiltai bendraujanti ir spinduliuoja geras emocijas, o pasaulį pro objektyvą mato taip, kaip tikrai ne kiekvienas fotografas, todėl jos darbas vertas net ne penkių žvaigždučių, o viso žvaigždyno. :) Labai rekomenduoju!

Benas

DSC_9861.jpg
DSC_6111.jpg
DSC_9290.jpg

Fotosesija praėjo sklandžiai, nuoširdus bendravimas ir pasitikėjimas sudarė sąlygas maloniai aplinkai. Dar labai patiko, kad nuotraukose esu natūrali. Ačiū tau labai, kad atskleidei mano grožį.

Rūta

Viktorija turi talentą užfiksuoti kasdienybės jaukumą. Dažnai pati nustembu, kaip ji pagauna netikėtus momentus, emocijas. Mes pažįstamos jau eilę metų ir aš kaskart labai džiaugiuosi fotosesijų rezultatais. Mane įkvepia, kaip ji mato pasaulį per objektyvą, kiek daug jos nuotraukose emocijos, tikrumo, gylio. Su Viktorija labai jauku ir paprasta dirbti, lengva atsipalaiduoti, viskas tiesiog vyksta savaime. Nuoširdžiai rekomenduoju!

Akvilė

Justina ir Laurynas (7).jpg

Tiesiog super :) Žiūrim nuotraukas ir puiki nuotaika grįžta su kaupu :) Ačiū darkart, už puikiai įamžintas emocijas!

Justina

DSC_7272.jpg

Viktorija įamžino mūsų laukimo akimirkas. Likome nepaprastai patenkinti: atrodo, kasdienybėje nesame labai fotogeniški, o nuotraukos jaukios, šiltos, natūralios :) Fotosesijos metu daug juokėmės ir smagiai praleidom laiką. Kartosim!!  ❤️

Dalia

DSC_7515.jpg

Viktorija labai šiltas ir mielas žmogus. Pasisekė, kad galėjome savo vestuviu akimirkas patikėti Viktorijai. O rezultatai – jautrūs, mieli ir atrodo kupini gyvybės. Nuoširdus ačiū Jums. ❤️

Marta

Marta ir Aidas (149).jpg
DSC_0703.jpg

Puiki fotografė! Įamžintos akimirkos spinduliuoja tikrumu, gyvumu. Viktorija meistriškai įkvepia natūralias emocijas, pastebi ir užfiksuoja geriausius momentus. Vertinu maksimaliai gerai ir esu dėkinga už puikų laiką kartu. Rekomenduoju.

Jūratė

Nuo pat pirmos akimirkos, kai pamačiau Viktoriją supratau, jog nesuklydau pasirinkdama tokį žmogų! Viktorija, esi nuostabiai šiltas žmogus, kuris fotosesiją mums pavertė vienu malonumu! Tokia sava, nuoširdi fotografė, kupina idėjų bei pasiūlymų kaip nuotraukas padaryti dar nuostabesnes ir įdomesnes☺️ Ačiū Tau labai!

Miglė

DSC_4822.jpg
VG2_9962.jpg
VG2_9888.jpg

Ši neįtikėtina moteris man tapo drauge, kuri supranta, palaiko, skatina ir atskleidžia gražiausias mano savybes. Taip gavosi, kad visa tai atsispindėjo ir nuotraukose...😏🤗 Esu dėkinga už visą pagarbą, pastangas ir gražius, tinkamai parinktus žodžius, kurie padėjo įžiebti manyje žiežirbas ir pasiekti neįtikėtinai nuostabaus rezultato!.. Amžinai dėkinga, už puikų perteikimą mano seksualiosios pusės!❤

Aurelija

Magiškų akimirkų įamžintoja! Ačiū, Tau, Viktorija, už sukurtus stebuklus nuotraukose! 😄 ❤️ Jos privertė aikčioti ne tik mane su vyru, bet ir artimuosius! Labai labai rekomenduojam ❤️

Agnė

VG1_4950.jpg
58382110_1990113807764289_59164195287277

Atsiliepimą rašau praėjus ~1,5 metų nuo fotosesijos. Vis norisi dėkoti ir dėkoti Viktorijai 😊 Gimtadienio proga pasidovanojau sau fotosesiją, Viktorija įamžino mano emocijas, nuotaiką. Vis dar atminty išlikęs tas nuoširdumo, atvirumo ir atsidavimo jausmas, kuriuo mane apgaubė Viktorija. Labai dažnai peržiūriu nuotraukas, jos vėl mane iš naujo įkvepia, suteikia vilties, pažadina iš sąstingio, paskatina nusišypsoti. Nuotraukos man tokios gyvos, alsuojančios tos dienos nuotaika. Ačiū, Viktorija, už įamžintas akimirkas ir už tai, kad nuotraukos tokios gyvos, jog galiu jas nuolat peržiūrėti ir peržiūrėti bei tokiu būdu sugrįžti į tas nuostabias gimtadienio emocijas ❤️😊

Vaida

Gražių ir natūralių emocijų gaudytoja! Be galo šilta ir mylinti savo darbą profesionalė. Džiaugiamės ją pasirinkę savo vestuvių šventės ir laukimo fotosesijoms :) 

Raimonda

Paulius ir Raimonda-186.jpg
Raimonda ir Paulius-25.jpg
Raimonda ir Paulius-33.jpg