top of page

Man labai svarbu, kad žmonėms liktų patenkinti fotosesijų procesu ir vaisiais.

Šilti klientų atsiliepimai – pats didžiausias įvertinimas ir įkvėpimas kurti! 

Viktorija užfiksavo mūsų su geriausia drauge Živile akimirkas gražiausioje ir prisiminimų pripildytoje vietoje prie Balsio ežero.
Buvo magiškas ankstyvas rytas.
Su Viktorija dirbti buvo tikras malonumas! 
Ji puikiai suprato mūsų poreikius, norus ir užfiksavo tobulas akimirkas, kurios džiugins dar daugybę metų ♡ 
Esu be galo patenkinta ne tik procesu bet ir tobulu rezultatu.
Fotosesijos metu su Viktorija jautėmės itin atsipalaidavusios ir visiškai savimi, tad fotografuotis buvo labai malonu. Ir net nežinant kaip pozuoti, Viktorija visuomet buvo šalia ir patardavo. 
Nors nuotraukų teko palauki, buvo verta kiekvienos minutės, Viktorija labai maloniai nustebino atsiųsdama kur kas daugiau redaguotų nuotraukų nei buvome sutarę. 
Nuoširdžiai rekomenduoju savo gražiausias gyvenimo akimirkas patikėti užfiksuoti būtent Viktorijai ♡

Alberta (2023 m.)

Ryto pasaka [web]-038.jpg
V&S vestuves [resized]-120.jpg

Labai džiaugiuosi, kad savo vestuvių įamžinimui pasirinkome būtent Viktoriją! Ji yra nuostabi ne tik fotografė, bet ir žmogus, su kuriuo iš kart jautiesi jaukiai, lyg pažinotum visą gyvenimą. Nors šventė buvo prieš 4 dienas, jau gavome dalį nuotraukų, kad laukimas neprailgtų, ir esame sužavėti ta šiluma ir energija, kuri sklinda iš tų nuotraukų! Ačiū, Viktorija, tu darai magiją! Fotografijos burtininkė (ar geroji šviesioji ragana) ♡

Veronika (2022 m.)

Gražesnių ir tikresnių nuotraukų dar nebuvome turėję, iki kol sutikome Viktoriją! ♡ Nuoširdžiai: nė akimirkos nedvejodama vėl patikėčiau jai įamžinti mums svarbias gyvenimo akimirkas! Viktorija ne tik pasakiškai talentinga fotografė, bet ir nuostabiai mielas žmogus, spinduliuojantis šiluma ir laime. Šalia jos gali atsipalaiduoti, negalvoti “kaipgi aš čia atrodysiu?” ir tiesiog mėgautis ta akimirka bei būti joje, nes Viktorija sugaus kiekvieną emociją, momentą ir pavers juos į jūsų magišką gyvenimo pasaką. Esame be gaaalo dėkingi Viktorijai! ♡

Donata (2022 m.)

Donata ir Daugirdas-062.jpg

Turėjome jau ne vieną fotosesiją su Viktorija, manau, kad turėsim ir daugiau, nes esam labai patenkinti fotosesijų rezultatu, jaučiamės atradę  „savo“ fotografę :) Pačios fotosesijos ypatingos savo natūralumu, be perspaustų pozavimų ir šalia esančio fotografo buvimo jautimo. Viktorija tiesiog profesionaliai įamžina gražiausias ir natūraliausias akimirkas. Ačiū!

Jurga (2018 m.)

Viktorijos nuoširdumas ir ramybė kuria jaukią fotosesijos atmosferą. Jautiesi savas, o tai ypatingai svarbu, netenka įsitempti, viskas tiesiog vyksta savaime. Labai vertinu jos gebėjimą pagauti tinkamą kadrą, kai pati net nebūčiau pagalvojusi, kiek grožio ir vertės gali būti būtent toje akimirkoje. Labiausiai mėgstu įamžinti šeimos kasdienybę, be papuošimų ir netikrumo, todėl labai džiaugiuosi, kad radau Viktoriją, kurios buvimas šalia visiškai netrikdo, o tik padeda suprasti, kiek grožio turi įprasti dienos ritualai, vaikų siautulys, savi namai..

Laura (2018 m.)

Viktorija fotografavo dviejų mano knygų pristatymus, kuriuose viskas sukosi taip greitai, kad pats mintyse nespėjau fiksuoti. Todėl labai džiaugiuosi, kad ji ten buvo ir akimirkas įamžino įvairiapusiškai bei jaukiai, o nuotraukas atsiuntė greitai ir kruopščiai suredagavusi.
Viktorija yra šiltai bendraujanti ir spinduliuoja geras emocijas, o pasaulį pro objektyvą mato taip, kaip tikrai ne kiekvienas fotografas, todėl jos darbas vertas net ne penkių žvaigždučių, o viso žvaigždyno. :) Labai rekomenduoju!

Benas (2018 m.)

DSC_9861.jpg
DSC_6111.jpg
DSC_9290.jpg
Colors-078.jpg

Retų sugebėjimų fotografė - sugaudo pačius pačiausius momentus net ir visiškame chaose (koks buvo mūsų vakarėlis), o ir bendrose kolektyvo nuotraukose VISI tookie gražūs (iki šiol tikėjau kad tai neįmanoma)! Rekomenduoju iki-mėnulio-ir-toliau!

Aistė (2021 m.)

Viktorija turi talentą užfiksuoti kasdienybės jaukumą. Dažnai pati nustembu, kaip ji pagauna netikėtus momentus, emocijas. Mes pažįstamos jau eilę metų ir aš kaskart labai džiaugiuosi fotosesijų rezultatais. Mane įkvepia, kaip ji mato pasaulį per objektyvą, kiek daug jos nuotraukose emocijos, tikrumo, gylio. Su Viktorija labai jauku ir paprasta dirbti, lengva atsipalaiduoti, viskas tiesiog vyksta savaime. Nuoširdžiai rekomenduoju!

Akvilė (2018 m.)

DSC_0771-1.jpg
Ieva-30.jpg

Labai maloni patirtis. Fotosesijoje dalyvavau pirmą kartą ir Viktorija labai padėjo atsipalaiduoti, su ja lengva bendrauti, tad nebuvo įtampos, kurios tikėjausi. Nuotraukos taip pat gavosi nuostabios! Kai kas nors ieško fotografės, dabar visada rekomenduoju ją! Ačiū ♡

Ieva (2021 m.)

Julija ir Julius [small]-226.jpg

Mes linkime visiems atrasti Viktoriją. Viskas taip lengva ir paprasta. Nekyla klausimų kur dėti rankas, o kur kojas, viskas gaunasi tiesiog natūraliai. Nerealiai džiaugiamės, kad Viktorija ir jos milžiniškas talentas buvo mūsų švenčių vieni iš pagrindinių akcentų. O rezultatas... iki šiol negalim patikėti, kad gali būti taip gražu, iki visiškų smulkmenų sužiūrėtos ir retušuotos nuotraukos, bet tuo pačiu taip tikra ir jauku. Ačiū, Viktorija. Būtinai dar grįšim :)

Julija (2022 m.)

Julija ir Julius [small]-212.jpg

Labai džiaugiamės savo vestuvėms pasirinkę Viktoriją. Sukūrė puikią atmosferą, todėl fotografuotis buvo smagu, o nuotraukos geresnės nei tikėjomės. Ačiū! :) ♡

Greta (2022 m.)

Greta ir Benas [small]-062.jpg
V&V-31.jpg

Pirmiausia, Viktorija nepaprastai šiltas ir mielas žmogus, su kuriuo fotosesijos tampa tikru malonumu. Jokios įtampos, vien tik geros emocijos ! Kai šalia tokia fotografė, gali mėgautis ir pamiršti suvaidintas pozas ir netikras šypsenas, nes visos užfiksuotos akimirkos bus naturalios ir tikros... Aš labai džiaugiuosi atradusi Viktoriją, mūsų vestuvių nuotraukos nuostabios ir keliančios be galo malonius prisiminimus :) Ačiū, Tau, Viktorija, kad buvai ir įamžinai mūsų meilės dieną :)

Vilmantė (2022 m.)

Nuo pat pirmos akimirkos, kai pamačiau Viktoriją supratau, jog nesuklydau pasirinkdama tokį žmogų! Viktorija, esi nuostabiai šiltas žmogus, kuris fotosesiją mums pavertė vienu malonumu! Tokia sava, nuoširdi fotografė, kupina idėjų bei pasiūlymų kaip nuotraukas padaryti dar nuostabesnes ir įdomesnes :) Ačiū Tau labai!

Miglė (2019 m.)

DSC_4822.jpg
VG2_9962.jpg
VG2_9888.jpg

Ši neįtikėtina moteris man tapo drauge, kuri supranta, palaiko, skatina ir atskleidžia gražiausias mano savybes. Taip gavosi, kad visa tai atsispindėjo ir nuotraukose. Esu dėkinga už visą pagarbą, pastangas ir gražius, tinkamai parinktus žodžius, kurie padėjo įžiebti manyje žiežirbas ir pasiekti neįtikėtinai nuostabaus rezultato!.. Amžinai dėkinga, už puikų perteikimą mano seksualiosios pusės! ♡

Aurelija (2020 m.)

Magiškų akimirkų įamžintoja! Ačiū, Tau, Viktorija, už sukurtus stebuklus nuotraukose! ♡ Jos privertė aikčioti ne tik mane su vyru, bet ir artimuosius! Labai labai rekomenduojam ♡

Agnė (2020 m.)

VG1_4950.jpg
58382110_1990113807764289_59164195287277

Atsiliepimą rašau praėjus ~1,5 metų nuo fotosesijos. Vis norisi dėkoti ir dėkoti Viktorijai :) Gimtadienio proga pasidovanojau sau fotosesiją, Viktorija įamžino mano emocijas, nuotaiką. Vis dar atminty išlikęs tas nuoširdumo, atvirumo ir atsidavimo jausmas, kuriuo mane apgaubė Viktorija. Labai dažnai peržiūriu nuotraukas, jos vėl mane iš naujo įkvepia, suteikia vilties, pažadina iš sąstingio, paskatina nusišypsoti. Nuotraukos man tokios gyvos, alsuojančios tos dienos nuotaika. Ačiū, Viktorija, už įamžintas akimirkas ir už tai, kad nuotraukos tokios gyvos, jog galiu jas nuolat peržiūrėti ir peržiūrėti bei tokiu būdu sugrįžti į tas nuostabias gimtadienio emocijas  ♡

Vaida (2020 m.)

Gražių ir natūralių emocijų gaudytoja! Be galo šilta ir mylinti savo darbą profesionalė. Džiaugiamės ją pasirinkę savo vestuvių šventės ir laukimo fotosesijoms :) 

Raimonda (2019 m.)

Paulius ir Raimonda-186.jpg
Raimonda ir Paulius-25.jpg
Raimonda ir Paulius-33.jpg
bottom of page