top of page

Man labai svarbu, kad žmonėms liktų patenkinti fotosesijų procesu ir vaisiais.

Gražūs klientų atsiliepimai – pats didžiausias įvertinimas ir įkvėpimas kurti! 

Turėjome jau ne vieną fotosesiją su Viktorija, manau, kad turėsim ir daugiau, nes esam labai patenkinti fotosesijų rezultatu, jaučiamės atradę  „savo“ fotografę :) Pačios fotosesijos ypatingos savo natūralumu, be perspaustų pozavimų ir šalia esančio fotografo buvimo jautimo. Viktorija tiesiog profesionaliai įamžina gražiausias ir natūraliausias akimirkas. Ačiū!

Jurga

Viktorijos nuoširdumas ir ramybė kuria jaukią fotosesijos atmosferą. Jautiesi savas, o tai ypatingai svarbu, netenka įsitempti, viskas tiesiog vyksta savaime. Labai vertinu jos gebėjimą pagauti tinkamą kadrą, kai pati net nebūčiau pagalvojusi, kiek grožio ir vertės gali būti būtent toje akimirkoje. Labiausiai mėgstu įamžinti šeimos kasdienybę, be papuošimų ir netikrumo, todėl labai džiaugiuosi, kad radau Viktoriją, kurios buvimas šalia visiškai netrikdo, o tik padeda suprasti, kiek grožio turi įprasti dienos ritualai, vaikų siautulys, savi namai..

Laura

Viktorija fotografavo dviejų mano knygų pristatymus, kuriuose viskas sukosi taip greitai, kad pats mintyse nespėjau fiksuoti. Todėl labai džiaugiuosi, kad ji ten buvo ir akimirkas įamžino įvairiapusiškai bei jaukiai, o nuotraukas atsiuntė greitai ir kruopščiai suredagavusi.
Viktorija yra šiltai bendraujanti ir spinduliuoja geras emocijas, o pasaulį pro objektyvą mato taip, kaip tikrai ne kiekvienas fotografas, todėl jos darbas vertas net ne penkių žvaigždučių, o viso žvaigždyno. :) Labai rekomenduoju!

Benas

DSC_9861.jpg
DSC_6111.jpg
DSC_9290.jpg
Colors-078.jpg

Retų sugebėjimų fotografė - sugaudo pačius pačiausius momentus net ir visiškame chaose (koks buvo mūsų vakarėlis), o ir bendrose kolektyvo nuotraukose VISI tookie gražūs (iki šiol tikėjau kad tai neįmanoma)! Rekomenduoju iki-mėnulio-ir-toliau!

Aistė

Viktorija turi talentą užfiksuoti kasdienybės jaukumą. Dažnai pati nustembu, kaip ji pagauna netikėtus momentus, emocijas. Mes pažįstamos jau eilę metų ir aš kaskart labai džiaugiuosi fotosesijų rezultatais. Mane įkvepia, kaip ji mato pasaulį per objektyvą, kiek daug jos nuotraukose emocijos, tikrumo, gylio. Su Viktorija labai jauku ir paprasta dirbti, lengva atsipalaiduoti, viskas tiesiog vyksta savaime. Nuoširdžiai rekomenduoju!

Akvilė

DSC_0771-1.jpg
Ieva-30.jpg

Labai maloni patirtis. Fotosesijoje dalyvavau pirmą kartą ir Viktorija labai padėjo atsipalaiduoti, su ja lengva bendrauti, tad nebuvo įtampos, kurios tikėjausi. Nuotraukos taip pat gavosi nuostabios! Kai kas nors ieško fotografės, dabar visada rekomenduoju ją! Ačiū ❤

Ieva

Julija ir Julius [small]-226.jpg

Mes linkime visiems atrasti Viktoriją. Viskas taip lengva ir paprasta. Nekyla klausimų kur dėti rankas, o kur kojas, viskas gaunasi tiesiog natūraliai. Nerealiai džiaugiamės, kad Viktorija ir jos milžiniškas talentas buvo mūsų švenčių vieni iš pagrindinių akcentų. O rezultatas... iki šiol negalim patikėti, kad gali būti taip gražu, iki visiškų smulkmenų sužiūrėtos ir retušuotos nuotraukos, bet tuo pačiu taip tikra ir jauku. Ačiū, Viktorija. Būtinai dar grįšim :)

Julija

Julija ir Julius [small]-212.jpg

Labai džiaugiamės savo vestuvėms pasirinkę Viktoriją. Sukūrė puikią atmosferą, todėl fotografuotis buvo smagu, o nuotraukos geresnės nei tikėjomės. Ačiū! :)🤍

Greta

Greta ir Benas [small]-062.jpg
DSC_0703.jpg

Puiki fotografė! Įamžintos akimirkos spinduliuoja tikrumu, gyvumu. Viktorija meistriškai įkvepia natūralias emocijas, pastebi ir užfiksuoja geriausius momentus. Vertinu maksimaliai gerai ir esu dėkinga už puikų laiką kartu. Rekomenduoju.

Jūratė

Nuo pat pirmos akimirkos, kai pamačiau Viktoriją supratau, jog nesuklydau pasirinkdama tokį žmogų! Viktorija, esi nuostabiai šiltas žmogus, kuris fotosesiją mums pavertė vienu malonumu! Tokia sava, nuoširdi fotografė, kupina idėjų bei pasiūlymų kaip nuotraukas padaryti dar nuostabesnes ir įdomesnes☺️ Ačiū Tau labai!

Miglė

DSC_4822.jpg
VG2_9962.jpg
VG2_9888.jpg

Ši neįtikėtina moteris man tapo drauge, kuri supranta, palaiko, skatina ir atskleidžia gražiausias mano savybes. Taip gavosi, kad visa tai atsispindėjo ir nuotraukose...😏🤗 Esu dėkinga už visą pagarbą, pastangas ir gražius, tinkamai parinktus žodžius, kurie padėjo įžiebti manyje žiežirbas ir pasiekti neįtikėtinai nuostabaus rezultato!.. Amžinai dėkinga, už puikų perteikimą mano seksualiosios pusės!❤

Aurelija

Magiškų akimirkų įamžintoja! Ačiū, Tau, Viktorija, už sukurtus stebuklus nuotraukose! 😄 ❤️ Jos privertė aikčioti ne tik mane su vyru, bet ir artimuosius! Labai labai rekomenduojam ❤️

Agnė

VG1_4950.jpg
58382110_1990113807764289_59164195287277

Gražių ir natūralių emocijų gaudytoja! Be galo šilta ir mylinti savo darbą profesionalė. Džiaugiamės ją pasirinkę savo vestuvių šventės ir laukimo fotosesijoms :) 

Raimonda

Paulius ir Raimonda-186.jpg

Atsiliepimą rašau praėjus ~1,5 metų nuo fotosesijos. Vis norisi dėkoti ir dėkoti Viktorijai 😊 Gimtadienio proga pasidovanojau sau fotosesiją, Viktorija įamžino mano emocijas, nuotaiką. Vis dar atminty išlikęs tas nuoširdumo, atvirumo ir atsidavimo jausmas, kuriuo mane apgaubė Viktorija. Labai dažnai peržiūriu nuotraukas, jos vėl mane iš naujo įkvepia, suteikia vilties, pažadina iš sąstingio, paskatina nusišypsoti. Nuotraukos man tokios gyvos, alsuojančios tos dienos nuotaika. Ačiū, Viktorija, už įamžintas akimirkas ir už tai, kad nuotraukos tokios gyvos, jog galiu jas nuolat peržiūrėti ir peržiūrėti bei tokiu būdu sugrįžti į tas nuostabias gimtadienio emocijas ❤️😊

Vaida

Raimonda ir Paulius-25.jpg
Raimonda ir Paulius-33.jpg
bottom of page